Önök küldték
Az utolsó pillanatban…
2025.09.26.Szabó Zoltán
National Geographic Magyarország

Az utolsó pillanatban az esőfelhők mögül végre kibukkant a lemenő nap fénye, mégha csak kb. 3 percre is, megvilágítva sugaraival a hegycsúcsok tövét. Megérte a 4 órásra sikeredett (normális esetben csak 1,5 óra) túra. És az utolsó pillanatban készítettük a képet, ezt követően jött az eső, sőt azóta már a hó is leesett a Dolomitokban. A kép még szeptember 16-án készült, mára már fehérek a csúcsok (mondjuk azért úgy is nagyon szépek).

Az utolsó pillanatban az esőfelhők mögül végre kibukkant a lemenő nap fénye, mégha csak kb. 3 percre is, megvilágítva sugaraival a hegycsúcsok tövét. Megérte a 4 órásra sikeredett (normális esetben csak 1,5 óra) túra. És az utolsó pillanatban készítettük a képet, ezt követően jött az eső, sőt azóta már a hó is leesett a Dolomitokban. A kép még szeptember 16-án készült, mára már fehérek a csúcsok (mondjuk azért úgy is nagyon szépek).







































































































































































































