2018. március 15. – Fényképezte: Filipich Ervin
NAGYÍTÁS
Aggasztó eredményekre jutott egy három évig tartó szlovák–magyar kutatás.
Az Észak-Amerikában honos faj igen rövid, de rendszeres vonulást hajt végre.
A kenyai bongó egy súlyosan veszélyeztett állat, az alfajból már csak néhány tucat példány maradhatott a természetben.
A kicsi egy amerikai állatkertben jött világra, a beavatkozásban az állatorvosok mellett szülészek is részt vettek.
A szakértők a veteménybab egy igen különleges képességét tárták fel.
A nyomtatott magazinra,12 hónapra